fbpx

Agnieszka Kalisz

Trener Personalny/Trener EMS

Certyfikowany trener osobisty oraz instruktor siłowni. Pracuje w zawodzie trenera ze specjalizacją trening siłowy oraz trening zdrowotny. Czynnie kształci się w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz aktywnie działa w zakresie szkoleń dietetycznych i treningowych. Pracuje zarówno na siłowni jak i z dziećmi w zawodzie nauczyciela wychowania fizycznego w szkole Podstawowej nr 4 w Sieradzu.

 

Od zawsze związana ze sportem, była lekkoatletka-zawodniczka klubu LKS MOSIR Sieradz. Ma na swoim koncie wysokie osiągnięcia na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i międzywojewódzkim w biegach na 800 m oraz przełajowych.

 

,,Treningiem sylwetkowym zaczęłam interesować się od lat szkolnych. Byłam świadoma, że moim celem jest pomoc innym ludziom w kształtowaniu ich sylwetki – drogi do bycia lepszą wersją siebie, lub wyjścia z przebytej kontuzji. Na moim przypadku jak i moich podopiecznych mogę stwierdzić,                                                   że w aktywności fizycznej jak i diecie potrzebne są nie tylko chęci, ale i dyscyplina – pozytywna rutyna, którą sam budujesz przez lata.”