fbpx

Ewelina Komza

Trener Personalny

Absolwentka studiów pedagogicznych, której sposobem na życie jak i również pasją jest sport. Związana z aktywnością fizyczną od szkoły podstawowej. Swoją przygodę z siłownią rozpoczęła w 2015 roku jako klubowiczka w Fitness Club Forma.

Ukończyła kurs trenera personalnego, aby uzyskać odpowiednie przygotowanie merytoryczne i teoretyczne do podjęcia pracy w tym kierunku. Swoim podopiecznym gwarantuje efektywność treningów oraz bezpieczeństwo podczas dążenia do wyznaczonego celu.

Na co dzień Ewelina jest szczęśliwą mamą Franka, który daje jej dodatkową siłę do działania.

ODBYTE KURSY I SZKOLENIA:

  • LUTY 2019- SZKOLENIE POWER GYM– GOOD MOOV, ŁÓDŹ
  • PAŹDZIERNIK 2017- SZKOLENIE TRENERSKIE– TYTUŁ CERTYFIKOWANEGO TRENERA PERSONALNEGO

INNE:

  • STYCZEŃ 2019- USŁUGA DORADCZA ,,DORADZTWO W ZAKRESIE RADZENIA SOBIE Z TRUDNYM KLIENTEM KLUBU FITNESS”-  INFORNET.EU SP. Z O.O
  • LIPIEC 2018- KURS ,,DORADZTWO W ZAKRESIE OBSŁUGI KLIENTA I PROWADZENIA KLUBU FITNESS’ ‚ ORAZ ,,DORADZTWO W ZAKRESIE PRZYGOTOWANIA FIRMY DO RODO”– INFORNET.EU SP. Z O.O

,,Dzięki pracy w Fitness Club Forma poznaję ciekawych ludzi, nabieram doświadczenia i rozwijam się robiąc to, co lubię.”

,,Zapraszam Cię do Fitness Club Forma, ponieważ jest to miejsce, w którym osiągniesz wymarzoną sylwetkę oraz pozbędziesz się stresu towarzyszącego Ci w dniu codziennym, pracując indywidualnie na treningach personalnych, bądź grupowo na zajęciach zorganizowanych.”